Partneři

Třinec je statutární město v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji, 32 km jihovýchodně od Ostravy, na území historického Těšínského Slezska.

Hlavní cíle Nadačního fondu jsou rozvoj občanské společnosti a posílení její participace na veřejném dění. Tyto vize se snaží naplnit skrze podporu komunitních projektů realizovaných zejména v oblastech bývalých okresů Frýdek-Místek a Nový Jičín, které se zabývají jak ochranou a zlepšením životního prostředí, tak i například transparentností veřejné správy či přístupu veřejnosti k rozhodování. Nadační fond však nechce a ani nemůže opomenout oblasti vzdělávání a ochrany lidských práv, které jsou pilířem všech demokraticky fungujících otevřených společností, k jejichž rozvoji chce Nadační fond svou činností přispět.

Společnost VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. je součástí mezinárodní společnosti Vesuvius PLC. Společnost Vesuvius má v České republice zastoupení ve čtyřech divizích: Flow control, Advanced refractories, Foundry technologies, Vesuvius digital services. Naše společnost je celosvětovou jedničkou na trhu výroby žáruvzdorných materiálů.

SIKO je s více něž 50 showroomy nejsilnější specializovaný retailer koupelnového vybavení a kuchyní na českém i slovenském trhu. Podívejte se, jak dnes vypadá nová centrála, kapitánský můstek, odkud se řídí celý SIKO byznys, i ten online. Náš online obchod v roce 2020 vzrostl o více než 100%. A rozhodli jsme se pro první zahraniční investici - vstupujeme na francouzský on-line trh s koupelnovým zbožím. Tím startujeme expanzi SIKO směrem na západ. Novinky ze SIKO dění a businessu najdete na našem Linked In profilu.

Výrobky SALTEK® zajišťují ochranu před atmosférickým i technologickým přepětím a tím přinášejí bezpečnost a bezproblémový chod technologií, strojů a spotřebičů v průmyslu, dopravě, telekomunikacích, datových centrech, kancelářských budovách i v běžných domácnostech.

EXKALIBR s.r.o. je ryze česká společnost, působící v oblasti velkoobchodu pro výrobce nábytku, oken, dveří, ale i maloobchodního prodeje na českém a slovenském trhu již od roku 1996.