Napsali o nás

Kateřina Lempartová

Matymu se tábor moc líbil, nadšeně vyprávěl své zážitky a přednesl i oddílový pokřik Černých lvů :-) Paráda Už teď se moc těší na další skvělý tábor. Fotky z tábora se mi moc líbí, připomínají mi mé dětství se Skautem. Ráda na to i dnes vzpomínám a věřím, že Maty to taky tak bude mít a za to vám všem patří velký dík :-) Jste skvělí :-)

Tea Lotta Szpyrcová

Letos se mi tábor moc líbil, jsme opravdu skvělá parta. Všechny aktivity se vám moc povedly a přesvědčili jste mě abych příště jela zas. Bylo to opravdu úžasné, takže se moc těším na příští rok. MOOOOOOC jsem si to užila. Mějte se hezky! Tea

Regína Szpyrcová

Ráda bych Vám poděkovala za skvěle zorganizovaný tábor plný promyšlených aktivit a kreativních vedoucích. Tea byla moc nadšená a už teď ví, že by ráda k Vám i za rok! :-)

Pavla Ševečková

Klárce a Lucce se na táboře moc líbilo, nejvíce výšlap, soutěže, otáčení tygří hlavou, skvělí vedoucí, moc dobré jídlo, střílení z luku, prostě všechno. Jsem moc ráda, že tam jeli.

Markéta Bajtková

Dobrý den, Beskydy dětem!!! Moc děkujeme za úžasný tábor. Honzík byl nadšený (ostatně jako vždycky na vašich akcích), letos to prý byl nejlepší tábor, jaký zažil. Měl jedinou chybu, byl podle dětí krátký a strašně rychle utekl. Každopádně Honzík se už teď těší na příští rok. Doufáme, že budete v akcích pokračovat, protože spokojené a nadšené děti jsou důkazem, že to děláte dobře!