Napsali o nás

Kateřina Lempartová

Matymu se tábor moc líbil, nadšeně vyprávěl své zážitky a přednesl i oddílový pokřik Černých lvů :-) Paráda Už teď se moc těší na další skvělý tábor. Fotky z tábora se mi moc líbí, připomínají mi mé dětství se Skautem. Ráda na to i dnes vzpomínám a věřím, že Maty to taky tak bude mít a za to vám všem patří velký dík :-) Jste skvělí :-)

Tea Lotta Szpyrcová

Letos se mi tábor moc líbil, jsme opravdu skvělá parta. Všechny aktivity se vám moc povedly a přesvědčili jste mě abych příště jela zas. Bylo to opravdu úžasné, takže se moc těším na příští rok. MOOOOOOC jsem si to užila. Mějte se hezky! Tea

Regína Szpyrcová

Ráda bych Vám poděkovala za skvěle zorganizovaný tábor plný promyšlených aktivit a kreativních vedoucích. Tea byla moc nadšená a už teď ví, že by ráda k Vám i za rok! :-)

Pavla Ševečková

Klárce a Lucce se na táboře moc líbilo, nejvíce výšlap, soutěže, otáčení tygří hlavou, skvělí vedoucí, moc dobré jídlo, střílení z luku, prostě všechno. Jsem moc ráda, že tam jeli.

Markéta Bajtková

Dobrý den, Beskydy dětem!!! Moc děkujeme za úžasný tábor. Honzík byl nadšený (ostatně jako vždycky na vašich akcích), letos to prý byl nejlepší tábor, jaký zažil. Měl jedinou chybu, byl podle dětí krátký a strašně rychle utekl. Každopádně Honzík se už teď těší na příští rok. Doufáme, že budete v akcích pokračovat, protože spokojené a nadšené děti jsou důkazem, že to děláte dobře!

Honza Bužík

Chtěl bych všem moc doporučit tento tábor!!👌. Přijel jsem až od Prahy a musím přiznat, že to stálo za to!! Skvělí vedoucí🤩, výborné jídlo😋 a skvěle promyšlený program..👌. Děkuji všem vedoucím za letošní tábor, moc jsem si ho užil a doufám, že i ostatní.. Těším se na všechny příští rok😉

Petra Hanzlová

Milí "Beskydy dětem", Všichni říkali, že je to nejlepší tábor co je! Mě napadá jiné slovo, a to "P E R F E K T N Í" ❤️. Bohémské prostředí, luxusní kuchyně, skvělý tým, fajna partyja, kvalitní foťák (fotograf?), hromada vídané i nevídané srandy...Díky za to !!! 💘Sam se moc těší na výpravu "kamkoli" napřesrok. Taky jeho brácha se ségrou by jeli - a to na každý pád. Budeme se těšit na "pozvánku" 😉Do té doby se mějte krásně! S úctou😇Petra Hanzlová PS: .... a možná, že letošní děti zjistily, že právě ony "cesty kolem světa" vedou k sebe samému 😊

Dagmar Gajdicová

Děti si tábor opět moc užily!!!! Je neuvěřitelné, jak jste schopni vytvořit skvělý program na kousku plácku v lese:):):). Moc si toho vážíme a chceme s manželem moc poděkovat za váš přístup, nadšení a radost, díky které, se tábor stává tím nejlepším, co děti můžou o prázdninách zažít. Těšíme se na další ročník:)